Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Policisztás petefészkek, hosszas próbálkozások és gyors babasiker

Erika saját történetéről így számolt be az oktatónak: „Egy örömhírt szeretnék megosztani veled is most már: vágyunk teljesült, kisbabát várunk. Én az AVIVA-nak tulajdonítom mindezt, ugyanis két hétig a tanfolyam után rendszeresen tornáztam. Szerintem petesejteket produkáltam és hát menstruáció helyett baba lett belőle. Aminek kimondhatatlanul örülünk. Nagyon boldogok vagyunk, hogy így alakult és pont akkor, mikor a legkevésbé vártuk. És arról még nem is beszéltem neked, hogy az ultrahangon a policisztás petefészkeim tiszták voltak, mint a víz. Erre soha nem számítottam volna, hiszen azt mondták nekem, hogy nem lehet kitisztítani a petefészkeimet. De lehet, íme! Köszönöm, hogy megtanítottad az AVIVA módszert! Nagyon sok mindent kipróbáltam már évek alatt eredménytelenül, azt mondtam, hogy most már kipróbálom a tornát is. És nem bántam meg. Köszönöm még egyszer! Remélem, hogy másoknak is sikerül, bízni kell és kitartónak lenni!”

Facebook