Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Mit tud még az AVIVA Módszer? – Jobb közérzet, visszatérő életkedv és gyerekvállalás

M. nyár elején vett részt az AVIVA alaptanfolyamon, visszajelzése alapján pedig, az ő szavaival élve, most élvezi az „édes másállapotot”: „…az, hogy a sok éves, önmarcangoló ördögi köreimből végre kiléptem és megszületett a döntés már az első tornázós hónapban, hogy most jó lenne egy gyerek, igen, akarom, az nagyban az AVIVA-nak köszönhető. Engem már az első tanfolyam végén meggyőzött az, ahogyan felrázott, életkedvvel töltött el. Azután is, négy hónapig kitartóan végeztem, pedig egy kényelmes, mindenbe hamar beleunó típus vagyok. Az a jó ebben a tornában, hogy még a lusták esetében is hatékony, csak fel kell állni és csinálni,…, dinamikus, nem kell mindennap nekilátni, és az eredmény garantált, már tíz perc múlva tele vagy életkedvvel, fizikailag is pezseg a vér benned, szóval élet van….Nekem a fő motivációm a hangulatomat nagyon befolyásoló és a körülöttem élő emberek életét havonta megkeserítő PMS és menstruációs fájdalom kiküszöbölése volt. E kettő együtt az utóbbi időben már havi három hétig teljesen uralkodott rajtam. A torna utáni három hónapban vegyesen jelentkeztek a változások, hol meglepően jók, hol az eddiginél sokkal rosszabb állapotok, aztán sajátos módon, rendeződtek a hormonok a negyedik hónapban. Valószínű, hogy az utóbbi éveim, éppen a sok magammal való viaskodás miatt voltak fájdalmasak, problémásak, ilyen értelemben is beszélhetünk sikertörténetről. Majd meglátom később, hogy milyen eredmények lesznek még, egy év múlva mondjuk, mikor újra lesz menstruációm. De ezzel nem törődök most, jelenleg ez egy optimista, édes másállapot.”

Facebook