Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Az AVIVA Módszer bevált - Csökkent a miómám (fibrómám) mérete

„3 cm-es mióma, vagy ahogy az orvos mondta fibróma, volt a méhemben, gyógyszeres kezelést is kaptam. Körülbelül két éve kezdtem el gyakorolni az AVIVA Módszert többek között azért is, hogy megszabaduljak ettől. Életmódot is váltottam, az étrendemet teljesen megreformáltam. Bár az első időszakban még növekedett is ez a jóindulatú burjánzás, a második év végére 1 cm alá csökkent a mérete, a nőgyógyász-szakorvos szerint nem okoz már semmiféle problémát. Folytatom a tornát, kitartóan, rendszeresen, és az új étrendemet is követem. Jó légzést, helyes testtartást folyamatosan gyakorolom. Próbálom kerülni, vagy legalább is csökkenteni a vegyi anyagokkal való érintkezést, az organikus, kíméletes, környezetbarát termékeket részesítem előnybe.”- Andrea

Facebook