Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Különös eredmény - egy brassói pár AVIVA története

„Eszter és Gábor a nevünk, brassói lakosok vagyunk és május végén kezdtünk el Avivázni. Kisbabát szerettünk volna, három és fél éve próbálkoztunk és már túl voltunk számtalan orvosi vizsgálaton, és két sikertelen inszemináción, holott a vizsgálatok alapján mindkettőnknél mindent rendben találtak. Úgy döntöttünk, hogy a következő inszeminációra valamilyen más módszerrel is próbálkozunk. A döntésünk az Avivára esett, pedig még ekkor szinte semmit nem tudtunk a módszerről és a rengeteg sikertörténetről, egy ismerősünk említette meg, de akkor még nem is vettünk tudomást róla, csak a második sikertelen inszemináció után kezdtünk el gondolkodni ezen a lehetőségen és talán a tudatalattink vezetett erre az útra. Elkezdtük a tornát mindketten, én hetente kétszer, a férjem hetente egyszer. Remekül éreztük magunkat és élvezettel jártunk a gyakorlóórákra. Időközben az étrendünket is beállítottuk és próbáltunk mindenre maximálisan odafigyelni, hiszen készültünk a harmadik inszeminációra. De erre nem került sor, mert hála Istennek és a tornának most már a természetes úton megfogant kisbabánkat hordhatom a szívem alatt. Kimondhatatlanul hálásak vagyunk a tornáért és minden meddőséggel küzdő párnak ajánljuk, hiszen mindent meg kell próbálni és minden apró reménybe bele kell kapaszkodni és hinni kell, hogy sikerülni fog. Mi első perctől hittünk ebben a módszerben és még ma is felfoghatatlan számunkra, hogy négy hónap után pozitív eredménnyel zártuk be az Avivázás eme fejezetét.

 

Köszönjük Aviva, köszönjük Andrea.

Eszter és Gábor
Brassó, 2016. Okt. 25.”

Facebook