Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

AVIVA Módszer - Hormonegyensúly természetesen

Az első hormontorna! Rendszeres menstruáció, szabályos ciklus, termékenység természetesen, könnyebb menopauza, a hormonegyensúly helyreállítása. Alternatíva Policisztás Petefészek Szindróma (PCOS), Premenstruációs Szindróma (PMS), ciszták, miómák esetén. Inkotinencia ellen ható gyakorlatok. Férfitorna - Megoldás Férfiaknak is, a férfiegészség támogatására!

 

Az AVIVA torna az alhas, a belső hasi és gátizmok, a farizmok megmozgatásával éri el pozitív hatását. A mozgás fokozza az adott terület vérkeringését, így több vitamin, hormon és más életfontosságú anyag jut a „célszervekhez”. Ez a belső nemi szervek egészséges működését eredményezi, de visszahat a központi hormonális szabályozó, a hipofízis működésére is.

 

A mozgásrészeket egy komplex életmódprogram-tanácsadás támogatja, mely magába foglal étkezéssel, légzéssel, helyes testtartással, és egyéb egészség-elvekkel kapcsolatos elemeket.

 

Saját érdekében kérjük ellenőrizze, hogy a kiválasztott oktató szerepel-e a hivatalos oktatók listájában!
Elérhetőségüket megtalálja a Hivatalos oktatók menüpontban.
Kívánunk kellemes és eredményes gyakorlást!

 

 

Önt menstruációs zavarok nyugtalanítják, szabálytalan menstruációs ciklus, petefészek elégtelenség, a menstruáció késése, a menstruáció kimaradása, erős menstruációs vérzés, görcsös, fájdalmas menstruáció?

  

Hormonegyensúly, termékenység természetes növelése, ovuláció serkentése a cél? 

 

 

cimoldal foto

 

 

 Hormonegyensúlytalanság, ösztrogéndominancia, progeszteronhiány tüneteit észleli?

 

Alternatív megoldásokat, természetes kezelési módokat keres Policisztás Petefészek Szindróma (PCOS), Premenstruációs Szindróma (PMS), ciszta, méhmióma, fibrocisztás emlő, endometriózis, bő menstruációs vérzés esetén?


Könnyebbé tenné a menopauza időszakát? Szeretne megszabadulni hőhullámoktól, ingerlékenységtől, éjszakai izzadástól, krónikus fáradtságtól, egyéb változókorhoz kötődő tünetektől?


Fontos a jó közérzete, természetes nőiességének,

férfiasságának megőrzése?

 

 

 

 

 

Megoldás férfiegészségre! AVIVA férfitorna a kismedencei szervek egészségéért (prosztatabántalmak, vizelési gondok, férfimeddőség, potenciazavarok esetén).

 

Rendezni szeretné inkontinenciás állapotát, hüvelysüllyedéssel, méhsüllyedéssel küzd? A Módszer tartalmaz ovulációserkentést segítő elemeketvárandóstornát és szülés utáni regeneráló gyakorlatrészeket is!

 

 

Az AVIVA Módszer nem helyettesíti az orvosi diagnózist és kezelést!

Facebook