Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Természetes segítség PCOS-ben az AVIVA Módszerrel

„Most egy éve annak, hogy folyamatosan Avivázok. Az én történetem ott kezdődik, hogy 2014 októberében kiderült, hogy PCO szindrómám van. Soha addig nem hallottam semmit erről a betegségről. A nőgyógyászom szavaiból csak annyit tudtam felfogni, hogy ez egy anyagcsere zavar következménye és hasonló a cukorbetegséghez, de nem az. Sok apró cisztám van, nem jó a hormontermelésem és ennyi. Egy nagy káosz lett a fejemben. Nem tudtam mi ez az egész. Elkezdtem kutatni az interneten, mint mindenki más és akkor teljesen összeroppantam, mert olyanokat olvastam, hogy sokakanak nem lehetett gyereke a PCOS miatt. Teljesen kétségbeestem. Aztán egy hét kesergés után arra jutottam, hogy ez nem lehet, ez nem történhet meg velem, és elkezdtem utánajárni, hogy milyen természetes módszerek vannak ennek a legyőzésére. Arra jutottam, hogy életmódomon kell változtatni és sok esetben írták az Avivát is. Elmentem a legközelebbi Aviva alaptanfolyamra és 2014 decembertől heti három alkalommal végeztem az alapgyakorlatokat, majd 2015 februárjától a közbeeső napokon az ovulációs tornát és mindezek mellett szigorúan tartottam a cukorbetegeknek előírt diétát mivel a gyógyszert nem tudtam szedni. Négy hónap torna után mentem vissza a nőgyógyászhoz remélve, hogy nem rosszabodott az állapotom. A legnagyobb meglepetésemre és az orvosom meglepetésére is elmúltak a cisztáim, volt peteérésem. Ugrándozva jöttem ki a rendelőből. Én hiszek abban, hogy ha nagyon akarunk és kitartunk valami mellett akkor az sikerülni fog.”- egy Policisztás Ovárium Szindrómával diagnosztizált lány vallomása 2015-ben.

Facebook