Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Várandós torna pozitív hozadékai

„A sport mindig része volt az életemnek, és 29 évesen fontos szemponttá vált számomra, hogy olyan mozgásformát válasszak, mely építi nőiségemet és nem káros az egészségemre, főleg a kismedencei szervekre, hiszen közben a családtervezés, gyermekvállalás is előtérbe került az életemben. Ma már kismamaként nagy örömmel élek meg minden percet, mely ezt az áldott állapotot jelenti, és várom első gyermekem születését. Annak érdekében, hogy kapcsolatunkat még jobban erősítsem, elkezdtem a kismamatorna programot. A 32-ik hétben vagyok, hetente kétszer tornázok, nagyon élvezem, magabiztosabban fogadtam testem formájának változásait, életerővel tölt fel, javítja a testtartást, így csökkenti a hátfájást, érzem, hogy formában maradtam, és ha megőrzik az izmok tónusukat és rugalmasságukat, akkor gyorsabban visszanyerem majd a várandóság előtti formámat, tartásomat. Úgy érzem, készen állok az első gyermekem fogadására, amit nagy örömmel várok már.” - egy lelkes AVIVA gyakorló kismama.

Facebook