Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Várandósság az AVIVA Módszer speciális tornarészével és anélkül – jelentős a különbség

„Két csodálatos kislány édesanyja vagyok, és annak érdekében, hogy visszanyerjem önmagamat, formámat, és erősítsem a kismedencei szerveimet, elkezdtem az Aviva tornát. Meglepetésszerűen derült ki két hónap után, hogy újra várandós vagyok, így folytattam a kismamatornával, szintén az Aviva oktatóval. Előző „másállapotaimban” nem tornáztam, így éreztem a különbséget, sokkal könnyebben viseltem a várandósággal járó kellemetlenségeket, többek között a várandóság első harmadában jelentkező hányingert.  A sok gyerekcipeléstől már amúgy is nagyon fájt a hátam, a kismamatorna nagymértékben csökkentette ezt és javította testtartásomat, megszűntette a test merevségét és energiával töltött fel. Élveztem! Ma már karomban tartom várva várt kisfiamat.” – meséli el történetét egy AVIVA várandós tornát gyakorló, ma már boldog háromgyerekes anyuka.

Facebook