Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Megoldás endometriózis esetén – pozitív eredmény az AVIVA Módszer speciális beállításával

Cs.H. 2015 novemberében kezdte el az AVIVA-t. Mivel endometriózis-gyanús és nagyon kellemetlen tünetei voltak először szakorvosokhoz, és táplálkozási tanácsadóhoz fordult, majd utána tanulta meg az AVIVA tornát. Nagyon erős, fájdalmas menstruációja volt több évtizede már, fájdalom, mely olyan erősen sugárzott a lábába, hogy képtelen volt ilyenkor bármit is tenni, csak tétlenül fetrengett, és már a nagy dózisú fájdalomcsillapítók sem hatottak. Az endometriózis diéta betartásával, és sok mozgással három hónap után 2016 január végére közölte az örömhírt, miszerint fájdalommentesen jött meg a menstruációja: „Egyszerűen nem jön, hogy elhiggyem, hogy van ilyen is! Tudod, milyen jó érzés, hogy fájdalom nélkül menstruálok?”  Az AVIVA-t speciálisan beállítva gyakorolja. Endometriózis esetén szükséges a szakorvos véleménye, alapvető a helyesen kialakított étrend, és ezek függvényében kezdhető el és végezhető a Módszer.

Facebook