Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Infertilitás természetes kezelése az AVIVA tornával

Egy várandós hölgy meséli el az AVIVA Módszerrel kapcsolatos történetét: „Csak pozitív dolgokat tudok az AVIVA tornáról elmondani. A tavalyi évben kétoldali petevezeték elzáródással döntöttem el, hogy megtanulom a Módszert. Akkor még három hónapom volt az inszeminációs program elkezdéséig. Gyakorlatilag egy ciklus erejéig gyakoroltam az AVIVA Módszert, körülbelül három hétig és természetesen teherbe estem. Nem tudom, hogy ez teljességében a tornának köszönhető-e, de az tény, hogy amikor helyesen elvégeztem a gyakorlatokat, akkor nagyon izzadtam és erőteljesen éreztem az alhasi vérbőséget. Először jelentkeztem egy AVIVA alaptanfolyamra a legközelebii trénernél, majd miután elismételtem néhány gyakorlatsort, elkezdtem végezni az Egyszerű Módszert az oktató vezetésével. Heti kétszer gyakoroltam, körülbelül három hétig. A negyedik héten megálltam, mert közeledett a menstruáció napja, de ez sehogy sem akart megjönni. Azt hittem, hogy a ciklusom kezdett beszabályozódni 28 naposra (előzőleg átlagosan 26 napos volt). Amikor a harminckettedik napon sem jött meg, csináltam egy terhességi tesztet és nem jött, hogy elhiggyem: pozitiv lett!”

Facebook