Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Zsuzsa Biró

Biro Zsuzsa  

Date de contact

 

 

 

Telefon: (004) 0758 856 120
E-mailAceastă adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.
Locul instruirii: Reghin si imprejurimi

Ma numesc Zsuzsa Biro. M-am nascut in Miercurea-Ciuc si dupa bacalaureat am terminat o scoala postliceala de asistenta pediatrica la Budapesta, lucrand ca asistenta pediatrica la neonatologia spitalului Szent Istvan. Dupa sapte ani, m-am intors in tara. Sunt mama a doua fete si traiesc intr-o familie fericita in Reghin.

 

Intre timp, am finalizat si un curs de educator peri- si postnatal, un curs de personal trainer si un curs de masaj. Am lucrat doi ani cu un medic ginecolog. Acum sunt asistenta langa un medic de familie, unde munca noastra este efectuarea vaccinurilor si ajutam femeile de la inceputul sarcinii pana la ingrijirea, alaptarea bebelusului si in recuperare dupa nastere. Munca mea a devenit si un hobby si dupa masa ma ocup cu educarea femeior gravide si practic Metoda Aviva pentru echilibrul meu hormonal.


Am simtit nevoia sa devin si instructor al Metodei Aviva, ca sa pot sa incurajez, sa indrum oamenii din jurul meu spre acest stil de viata.

Facebook

Link-uri partenere