Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Hajnal Kastal

Kastal Hajnal  

Date de contact


Telefon: (004) 0747 799 253
Email: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. sau Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.
Locul instruirii: Gheorgheni si imprejurimi

Numele meu este Hajnal Kastal. M-am nascut, traiesc si lucrez in Gheorgheni.

 

La varsta de doisprezece ani am hotarat ca voi deveni avocat. Ca prim pas am finalizat cu succes facultatea de drept in 2006, obtinand diploma de jurist. Doar la cativa pasi distanta eram de „visul meu”, cand m-am confruntat cu o problema ginecologica. In scopul vindecarii o perioada am parasit mediul in care lucram, iar dupa recuperarea completa am creat propria mea afacere. Ca jurist am inceput sa ofer servicii de consultanta entitatilor juridice. Business-ul propriu cu rezultatele pozitive, m-a absorbit si nici nu mi-am dat seama ca stresul, alimentatia gresita, postura incorecta, si luarea in greutate s-au adunat in detrimentul sanatatii mele.

 

In 2013 problemele ginecologice reaparute m-au facut sa inteleg ca trebuie sa aduc schimbari radicale in modul de viata. Atunci am cunoscut Metoda AVIVA si dupa un an de practicare si modificarea stilului de viata eram considerata vindecata. Beneficiile AVIVA  m-au inspirat sa invat aceasta gimnastica ca trainer, si sa transmit mai departe tot mai multor femei.

 

In 2015 am devenit trainerul oficial al Metodei AVIVA in Gheorgheni. Acest an a reprezentat pentru mine un nou inceput si  a fost plin de formare, de absorbare a cunostintelor, de spiritul de a ajuta  si de multa vointa de a actiona. Aceste  motivatii ma intaresc iar povestile de succes obtinute prin exersarea Metodei ma inspira. Practicarea si predarea Metodei AVIVA ma incurajeaza sa-mi imbunatatesc in permanenta cunostintele profesionale. Din acest motiv, dar si pentru beneficiul propriu am invatat gimnastica de dezvoltare musculara abdominala LoveYourBelly, iar in prezent predau si acest modul celor interesati.

 

Din 2015 sunt membru al Asociatiei AVIVA Gymnastics. Intentia mea este ca prin activitatea depusa sa ma alatur echipei membrilor fondatori, si sa particip activ la promovarea Metodei si a beneficiilor acesteia de autoregenerare naturala, in Romania.

 

Cred cu convingere, ca prin puterea de auto-vindecare a corpului, printr-un stil de viata adecvat, si cu Metoda AVIVA, putem sa facem multe pentru recuperare si pentru mentinerea sanatatii noastre feminine.

 

Pentru cursurile AVIVA orele de exersare si insusirea altor elemente din Metoda in Gheorgheni si imprejurimi, va rog sa ma cautati pentru a stabili o intalnire prealabila, pe datele de contact prezentate mai sus.

 

Facebook

Link-uri partenere