Multilanguage

info@avivagymnastics.ro

Efecte benefice in prolaps uterin, stare de incontinenta

„Bebelusul meu este un copil AVIVA! S-a nascut cu ajutorul acestei metode fantastice. Nu as fi crezut, ca voi avea nevoie de sfaturile trainerului in continuare. Dupa ce am nascut pe cale naturala, au aparut probleme severe de incontinenta si prolaps uterin. Am cerut trainerului AVIVA sa-mi personalizeze un program de gimnastica intima si sa ma pregateasca pentru a putea exersa acasa. In prima etapa (primele doua luni) trebuia sa exersez de cate trei ori pe zi, timp de douazeci-treizeci de minute. Ulterior am redus frecventa la cate doua ori pe zi. Nu de mult m-am prezentat la control la medicul de specialitate. Dupa examinare, medicul mi-a spus ca totul este in regula si daca nu ar fi mentionata in actele medicale starea in care eram, nici nu ar crede. Aceasta este povestea mea  de succes dublu.” - o cursanta AVIVA.

Facebook

Link-uri partenere